Agregat malarski

Agregaty malarskie

Agregat malarski jest natryskowym urządzeniem wspomagającym prace malarskie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Poszczególne modele urządzeń naszej firmy są przystosowane do wykorzystania różnorodnych farb i lakierów (istotna jest tutaj gęstość farby lub materiału, jakie będziemy chcieli wykorzystywać oraz rodzaj i specyfikacja dysz). Agregaty malarskie hydrodynamiczne zapewniają niezwykłą wydajność i szybkość pracy.

Agregaty malarskie do farb olejnych

Agregat malarski jest narzędziem znacząco zwiększającym prędkość malowania wszelkich powierzchni. Szczególnie w przypadku dużych powierzchni jak ściany wysokich pomieszczeń, dachy, stropy, a także posadzki, urządzenie pozwoli na kilkukrotne skrócenie czasu potrzebnego na pokrycie takich powierzchni. Nierzadko do ich pokrycia używane są farby olejne. Te gęste produkty wymagają specjalnego urządzenia. Agregaty malarskie do farb olejnych Komatz sprawią, że malowanie stanie się pracą czystą i szybką. Dzięki niekapiącym dyszom natryskowym mamy lepszą kontrolę nad strumieniem, co pozwala na zmniejszenie ilości pracy, a tym samym kosztów związanych ze sprzątaniem stanowiska pracy.

Agregaty malarskie do farb epoksydowych

Agregat malarski jest doskonałym narzędziem, pozwalającym na zaoszczędzeniu czasu pracy i nakładów sił osoby z niego korzystającej. To szczególnie ważne w przypadku prac z farbami epoksydowymi. Agregaty malarskie do farb epoksydowych zapewniają pracę szybką i czystą, a kwestie gwarancyjne pozwalają na poczucie komfortu i bezpieczeństwa w kwestiach technicznych. W przypadku urządzeń marki Komatz mamy do czynienia z bardzo dobrym systemem gwarancyjnym, gdzie na czas serwisowania przekraczający dwa dni robocze otrzymujemy zastępcze urządzenie, ponadto producent daje bardzo długie okresy gwarancyjne na poszczególne podzespoły.

Tłokowe i membranowe agregaty malarskie

Agregaty malarskie stanowią rewolucję w branży malarskiej i remontowej, a ich skuteczność została potwierdzona wielokrotnie przez fachowców. W naszym asortymencie znajdują się zarówno agregaty membranowe, jak i tłokowe. Co więcej, dysponujemy także agregatami malarskimi do lamperii, które ułatwią malowanie tych elementów dekoracyjnych.

Oferta agregatów

W naszej ofercie w roli urządzenia do użytku półprofesjonalnego w małych firmach malujących domy jednorodzinne najlepiej sprawdzi się agregat DTech G2. Jeśli obciążenie urządzenia ma być większe to polecamy model GTech 3500, który zapewni większą skuteczność i tempo nanoszenia farb i lakierów.

Model agregatu Dane techniczne Szczegóły
DTech G2 (wózek) moc znamionowa 1250 W
wydajność 2,2 L/min
waga 29 kg
Szczegóły
DTech G2 (stojak) moc znamionowa 1250 W
wydajność 2,2 L/min
waga 27 kg
Szczegóły
GTech 3500 Gold moc 1300 W/ 1.8 Hp
wydajność 2,51 L/min
waga 22 kg
Szczegóły
GTech 6000 Gold moc 2200 W/3.0 Hp
wydajność 3,59 L/min
waga 36 kg
Szczegóły
GTech 8000 Gold moc 3000 W/4.2 Hp
wydajność 4,59 L/min farba
wydajność 5,52 L/min gładź
waga 42 kg
Szczegóły