Czy nauka natrysku piany agregatem Grander jest trudna ?

Zdecydowanie nie.  Zależy oczywiście od indywidualnych predyspozycji, ale dołożymy wszelkich starań, i podzielimy się wiedza na temat natrysku piany PUR.

agregat do piany Komatz Grander

Nauka natrysku jak i obsługi samego urządzenia odbywa się dwu etapowa i jest rozłożona na dwa dni.

Pierwszego dnia zajmujemy się obsługą urządzenia, ułożeniem instalacji pneumatycznej i pierwszym uruchomieniem urządzenia. Pod okiem fachowców nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak lub, że coś uszkodzisz. Sama obsługa agregatu nie sprawia więcej problemów jak obsługa narzędzi elektrycznych typowych przydatnych na budowie.

Dzień drugi to praktyczne szkoleniu które może się odbyć już na dachu pierwszego klienta. Uczymy jak dobrać odpowiednie temperatury i ciśnienia na urządzeniu do natrysku piany. Natrysk piany polega na szczelnym położeniu warstwy, czyli zapewnienie pełnej izolacji bez mostków cieplnych, zapewnieniu odpowiedniej grubości piany. W zależności od podłoża i preferencji klienta etap ten można podzielić na kilka metod.

Zakończenie tego dnia wieńczy czyszczenie podzespołów po dobrze wykonanej pracy.

Piana Pur jest o tyle wdzięcznym materiałem, że wszystkie naprawy i poprawki możemy wykonywać praktycznie od razu bez konieczności odwiedzania klienta w dniach kolejnych.

Zawsze warto porozmawiać wcześniej z osobą reprezentującą producent piany, zaprosić go na drugi dzień uruchomienia, dla tego też wybór producenta piany to nie tylko cena, ale i wsparcie jakie oferuje.

Zawsze służymy też wsparciem telefonicznym więc nigdy nie zostaniesz na przysłowiowym lodzie.

Duża ilość zleceń jakie wykonaliśmy z naszymi klientami pozwala nam śmiało zapewnić, że nauka natrysku piany agregatem Grander nie jest trudna i przynosi efekty już po kilku metrach wykonanej pracy.

Inne wpisy