Mazowieckie

Agregaty malarskie – Warszawa

Zastanawiasz się, gdzie w województwie mazowieckim będziesz mógł kupić profesjonalne agregaty malarskie? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – w Komatz. Dlaczego? Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się dystrybucją agregatów malarskich oraz tego typu urządzeń. Dbamy o to, by nasz asortyment składał się wyłącznie z wysoko jakościowych rzeczy. Struktura konstrukcyjna naszych agregatów pozwala na zwiększoną niezawodność podczas bieżącego użytkowania. To sprzęt skierowany do najbardziej wymagających fachowców, którzy nie uznają kompromisów co do jakości i komfortu pracy. Oferta Komatz obejmuje agregaty malarskie i pokrewne urządzenia, które pomogą Ci w realizacji wielu zadań w branży budowlanej, remontowej i wykończeniowej.

Maluj efektywniej i oszczędniej!

Za agregatami malarskimi Komatz przemawia naprawdę wiele. To sprzęt, który pomoże Ci znacząco usprawnić pracę, a dzięki temu również zaoszczędzić. Starannie dopracowana konstrukcja każdego z modelu agregatów malarskich pozwala na precyzyjne rozpylanie farby bez kapania. Dzięki temu możliwa jest znacznie czystsza praca. Budowa i rozmiar dyszy wpływa jednak również na dokładność, ponieważ pomaga kontrolować rozprowadzanie farby na powierzchni roboczej. Co więcej, zapewnia uzyskanie cienkiej i równomiernej warstwy emalii, przez co efekty malowania prezentują się bardzo estetycznie i są trwałe.

Opracowane przez firmę Komatz systemy wykorzystane w każdym agregacie malarskim pozwalają również na całkiem spore oszczędności. W jaki sposób? Dzieje się tak poprzez:

 • mniejsze zużycie farby – dzięki wykorzystaniu rozpylacza zamiast wałka czy pędzla;
 • sprawniejsze wykonywanie zamierzonych działań – za sprawą wysokiej wydajności agregatu;
 • wygodę użytkowania – urządzenie sprawia, że malowanie jest znacznie mniej męczące, przez co nie wymaga tak częstych przerw;
 • ekonomiczną pracę – niskie zużycie energii w porównaniu do innych urządzeń tego typu.

Wszystko to sprawia, że kupując agregat malarski Komatz, tak naprawdę nie wydajesz, a inwestujesz. Wielu fachowców podkreśla, że kwota przeznaczona na zakup urządzenia szybko im się zwróciła, pozwalając jednocześnie na uzyskanie dalszych zysków. Równie ważne jest zadowolenie klienta, który otrzymuje precyzyjnie i sprawnie wykonaną usługę.

Agregaty malarskie Warszawa

Agregaty malarskie Komatz – co wybrać?

Wśród wielu dostępnych modeli agregatów Komatz znajdą coś dla siebie nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Proponujemy urządzenia, które świetnie radzą sobie we współpracy z różnymi rodzajami farb – zarówno akrylowymi i wodnymi, jak i olejnymi, epoksydowymi czy antykorozyjnymi. Przy opisie każdego modelu znajdziesz informację na temat emalii, z którymi można go używać. W ofercie znajdują się również produkty o zróżnicowanej mocy i wydajności, co oznacza, że możliwy jest ich dobór do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Najbardziej wymagający mogą zdecydować się na agregat malarski umożliwiający podłączenie aż dwóch pistoletów dla jeszcze wydajniejszej pracy.

Agregaty malarskie  Warszawa i okolice

Staramy się dbać o dostępność naszych urządzeń na terenie całej Polski. Dlatego punkty sprzedaży znajdziesz w niemal każdym województwie. Nie mogło ich zabraknąć również w Warszawie i okolicach. To miejsca, w których znajdziesz nasze wysokiej klasy agregaty malarskie, a także inne sprzęty Komatz i współpracujące z nimi akcesoria. W wymienionych poniżej sklepach skorzystasz również  z fachowej obsługi, która pomoże Ci dokonać satysfakcjonującego zakupu, niezależnie od potrzeb i preferencji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszych punktach stacjonarnych.

Dystrybutorzy na terenie województwa mazowieckiego

Gdzie w obrębie województwa mazowieckiego możesz nas znaleźć? Posiadamy kilka punktów dystrybucyjnych, w których spotkasz się z kompleksową i przyjazną obsługą. Poniżej podajemy ich lokalizacje: Warszawa, Płock, Gostynin:

 • AKSERT TECHNIKA INSTALACYJNA SPÓŁKA Z OO
  Ostrobramska   73D/U4
  04-175 Warszawa
 • F.H.TYTAN
  ul. Kutnowska 74a
  09-500 Gostynin
 • F.H.TYTAN
  ul.Otolińska 11
  09-400 Płock

<

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej dokładnych informacji, prosimy kontaktować się pod wskazanym numerem telefonu: (81) 471 40 42.

Agregaty szpachlarskie w Warszawie

Agregaty szpachlarskie w okolicach Warszawy? Tylko w Komatz! Są niezwykle dogodną alternatywą dla zwykłego szpachlowania ścian. Tradycyjna metoda jest w większości czasochłonna i nieefektywna. Czas jest wyjątkowo ważny, zwłaszcza dla tych, którzy zawodowo zajmują się czynnościami remontowo-budowlanymi. Dzięki użyciu agregatora praca stanie się przyjemnością a ściana w mig zyska gładką powierzchnię.

Szukasz agregatu i nie wiesz gdzie kupić? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sprawdź nasze agregaty i akcesoria malarskie: