Śląskie

Agregaty malarskie – Katowice

Głowisz się nad tym, gdzie mógłbyś kupić agregat malarski w okolicach Katowic bądź Bielsko-Białej? W pobliżu tych miejscowości Komatz ma swoje punkty dystrybucyjne. Jak wiele zyskasz, kupując te urządzenia u nas? Jesteśmy firmą z długoletnim stażem. Dzięki temu poznaliśmy na wylot tę gałąź usługowo-przemysłową. Chcemy, by nasi Klienci cieszyli się prawidłowym funkcjonowaniem swoich narzędzi przez wiele, wiele lat. Dlatego w naszym asortymencie mamy wyłącznie wysoko jakościowe sprzęty. Prezentowane agregaty charakteryzują się wzmożoną niezawodnością podczas bieżącego stosowania. Ich solidna konstrukcja pozwala zminimalizować ryzyko odkształceń i awarii. Nie zwlekaj i postaw na profesjonalizm!

Dystrybutorzy na terenie województwa śląskiego

Gdzie w obrębie województwa śląskiego możesz nas znaleźć? Mamy kilka punktów dystrybucyjnych, w których spotkasz się z profesjonalną i życzliwą obsługą. Poniżej podajemy ich lokalizacje:

 1. Rybnik
 2. Częstochowa
 3. Zawiercie
 4. Racibórz
 • Celmax Sp. z o. o.
  ul. Jagiellońska 59/65
  42-229 Częstochowa
 • P.H.U. ELTRO Marcin Miłek
  ul. Wróblewskiego 11
  40-208 Katowice

Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. By z nami porozmawiać, wystarczy zadzwonić pod wskazany numer: (81) 471 40 42.