Łódzkie

Agregaty malarskie – Łódź

Zastanawiasz się, gdzie kupić agregaty malarskie w Łodzi i okolicach? Odpowiedź jest jedna – w Komatz. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu. Agregaty, które możesz znaleźć w naszym asortymencie, wykazują dużą niezawodność podczas bieżącego użytkowania. Solidność ich konstrukcji pozwala na zredukowanie niebezpieczeństwa uszkodzeń, zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. To urządzenia stworzone na bazie nowoczesnych podzespołów i wieloletniego doświadczenia w branży. Dzięki temu wpływają na wydajność i precyzję pracy. To właśnie sprawia, że są tak chętnie wybierane przez fachowców na całym świecie. Nie zwlekaj i zainwestuj w profesjonalizm już teraz!

Agregaty malarskie Komatz – oferta

Oferta marki Komatz obejmuje agregaty malarskie o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu bez trudu można dobrać narzędzie dopasowane do indywidualnych preferencji użytkownika, a także wymogów wynikających z rodzaju realizowanych przez niego zadań. Sprzęt tego producenta może znakomicie współpracować z różnymi typami emalii:

 • epoksydowymi,
 • olejnymi,
 • akrylowymi,
 • wodnymi,
 • lateksowymi,
 • antykorozyjnymi i nie tylko.

Nadaje się do pokrywania równomierną, cienką warstwą farby zarówno ścian, jak i posadzek, stropów czy dachów. Najlepiej sprawdza się przy pracy na dużych powierzchniach, znacząco ją przyspieszając. Dostępne są również modele odpowiednie do pracy z gruntami i szpachlami. Dzięki nim wiele prac wykończeniowych może być wykonanych znacznie dokładniej.

Agregaty malarskie  Komatz to urządzenia o różnej mocy, co sprawia, że mogą sprawdzać się nawet podczas realizacji najbardziej wymagających projektów. Wydajność najpotężniejszych modeli jest bardzo duża, co sprawia, że rozmaite zadania mogą być z ich udziałem przeprowadzane błyskawicznie – szczególnie że do niektórych z nich można podłączyć aż dwa pistolety.

agregaty malarskie łódź

Nowoczesna technologia dla zwiększonej wydajności

Opracowane z myślą o maksymalnej wydajności i wygodzie agregaty malarskie znakomicie sprawdzają się podczas realizacji rozmaitych prac we wnętrzach i na zewnątrz. Unikalna dla produktów Komatz jest przede wszystkim konstrukcja dyszy wykonana w technologii air less. Dzięki starannie przemyślanemu systemowi farba nie kapie i jest rozpylana bardzo równą, drobną mgiełką. Kontrola nad strumieniem jest bardzo łatwa, co wpływa na możliwość  dokładniejszego wykonywania prac. Zastosowane rozwiązania sprawiają również, że malowanie staje się znacznie szybszym i czystszym procesem. Jest również znacznie mniej wyczerpujące fizycznie.

Agregaty malarskie Komatz opracowano z myślą o oszczędnościach materiałów, pieniędzy i czasu. Dlatego ich zakup jest inwestycją, która się opłaca!

Agregaty malarskie w Łodzi i okolicach

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji nasze agregaty malarskie są dostępne również dla mieszkańców Łodzi i okolic. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w wymienionych poniżej punktach. Spotkasz się tam z fachową obsługą, która chętnie udzieli Ci dodatkowych informacji na temat sprzętu Komatz i pomoże wybrać właściwy model.

Dystrybutorzy na terenie województwa łódzkiego

Gdzie na terenie województwa łódzkiego możesz nas znaleźć? Posiadamy punkty dystrybucyjne, w których spotkasz się z kompleksową i przyjazną obsługą. Poniżej podajemy ich listę: Łódź, Kutno:

 • P.P.H.U. JUMIKOP SP. Z O.O.
  Łęczycka 11/13
  93-193 Łódź

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy kontaktować się pod wskazanym numerem telefonu: (81) 471 40 42.

Szukasz agregatu i nie wiesz gdzie kupić? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sprawdź nasze agregaty i akcesoria malarskie: