Małopolskie

Agregaty malarskie – Kraków

Zadajesz sobie pytanie, gdzie kupić profesjonalny i funkcjonalny agregat malarski w Krakowie i okolicach? Odpowiedź na nie może być tylko jedna – w Komatz. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy agregatów. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które pomaga nam w kompleksowej obsłudze Klienta. Nasze urządzenia charakteryzują się znaczną niezawodnością podczas bieżącego użytkowania. Ich budowa oparta na zaawansowanej technologii, wykazuje się dużą odpornością na zniszczenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Sprzęt Komatz to niezawodność, precyzja i wydajność, której poszukują profesjonalni użytkownicy. Dlatego nasze agregaty malarskie są tak chętnie wybierane przez fachowców w Polsce i za granicą. Dowiedz się więcej o urządzeniach i ich możliwościach, odwiedzając nasze punkty dystrybucyjne.

Agregaty malarskie Komatz – szybkie i dokładne malowanie

Co wyróżnia agregaty malarskie Komatz? To przede wszystkim konstrukcja, która odpowiada za ich liczne zalety. To urządzenia, które są:

  • wszechstronne – pozwalają na malowanie różnych powierzchni w pionie i w poziomie;
  • uniwersalne – świetnie współpracują z różnymi rodzajami farb (epoksydowymi, olejnymi, wodnymi, antykorozyjnymi itd.), a często również z gruntami i szpachlami;
  • wytrzymałe – są odporne na rozmaite uszkodzenia i nadają się do pracy nie tylko we wnętrzach, ale również na zewnątrz;
  • wygodne – przyspieszają realizację prac i sprawiają, że jest ona znacznie mniej męcząca;
  • ekonomiczne – zużywają do pracy niewielką ilość energii, a jednocześnie pozwalają obniżyć zużycie farby do malowania;
  • precyzyjne – dopracowana technologia rozpylania pozwala na bardzo dobrą kontrolę strumienia;
  • czyste – niekapiąca dysza pomaga uniknąć bałaganu;
  • wydajne – duża moc robocza przekłada się na wydajność, która pozwala Ci pracować znacznie sprawniej.

Dzięki temu możesz zapewnić swoim klientom wysoką jakość usług i ich szybką realizację. Dzięki agregatom malarskim możliwe jest wykonanie większej liczby zadań w krótszym czasie, co przekłada się nie tylko na satysfakcję klienta, ale przede wszystkim na zysk! To dlatego tak wielu fachowców utrzymuje, że zakup urządzenia Komatz bardzo szybko im się zwrócił.

agregaty malarskie kraków

Agregaty malarskie – kiedy warto?

Niezwykle sprawne i funkcjonalne agregaty malarskie to doskonały wybór przede wszystkim dla profesjonalistów. Chętnie korzystają z nich rozmaite przedsiębiorstwa zajmujące się realizacją prac budowlanych i wykończeniowych, a także remontowych. To urządzenia, które mogą sprawdzić się przy szeregu prac, dlatego na pewno warto w nie zainwestować, prowadząc firmę o szerokiej ofercie. Najczęściej wykorzystuje się je podczas malowania i lakierownia, ale niektóre z modeli pomogą też szybko i równomiernie zagruntować lub zaszpachlować nawet bardzo duże powierzchnie. Ponadto wśród propozycji Komatz znajdują się agregaty do ocieplania natryskowego pianką poliuretanową (PUP). Zdecyduj się na ten sprzęt, jeśli chcesz dostarczyć swojemu zespołowi narzędzia do dokładniejszej, a jednocześnie sprawniejszej pracy oraz zadbać o oszczędności.

Agregaty Komatz w Krakowie i okolicach

Punktów dystrybucji agregatów malarskich Komatz można szukać w całej Polsce. Nie mogło ich również zabraknąć w Krakowie oraz okolicach. To miejsca, w których znajdziesz pełną ofertę naszej firmy i zapoznasz się z oferowanymi urządzeniami. W wymienionych poniżej sklepach znajdziesz też kompetentną obsługę, która udzieli Ci szczegółowych informacji na temat dostępnych modeli i pomoże wybrać ten właściwy. Sprzęt Komatz to propozycja dla najbardziej wymagających, dlatego na pewno Cię nie zawiedzie!

Dystrybutorzy na terenie województwa małopolskiego

Gdzie w obrębie województwa małopolskiego możesz nas znaleźć? Posiadamy kilka punktów dystrybucyjnych, w których spotkasz się z kompleksową i przyjazną obsługą. Poniżej zamieszczamy ich lokalizacje: Kraków, Chrzanów, Tarnów, Brzesko, Olkusz, Nowy Sącz: