Pomorskie

Agregaty malarskie – Gdańsk

Zastanawiasz się, gdzie kupić agregaty malarskie w Gdańsku i okolicach? Odpowiedź jest jedna – w Komatz. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu. Agregaty malarskie, które możesz znaleźć w naszym asortymencie, wykazują dużą niezawodność podczas bieżącego użytkowania. Solidność ich konstrukcji pozwala na zredukowanie niebezpieczeństwa uszkodzeń, zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. Są niezwykle wygodne w eksploatacji, a przy tym wydane. Dlatego przyspieszają pracę ekip budowlanych, wykończeniowych i remontowych, pozwalając jednocześnie na spore oszczędności. To idealny wybór dla fachowców, którzy chcą zaoferować swoim klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nie zwlekaj i zainwestuj w profesjonalizm już teraz!

Szeroki wybór urządzeń – realizacja najtrudniejszych zadań

Oferta Komatz skupia się wokół agregatów malarskich. Są to urządzenia o specyficznym zastosowaniu, ale nie oznacza to, że ich parametry nie są zróżnicowane. Dostępne są modele różniące się przede wszystkim:

  • mocą – a co za tym idzie również wydajnością malowania;
  • przeznaczeniem – każde z urządzeń współpracuje z różnymi rodzajami farb (wodnymi, lateksowymi, olejnymi, epoksydowymi itp.), a niektóre również z gładziami i szpachlami;
  • dodatkowymi możliwościami – np. opcją podłączenia drugiego pistoletu do malowania;
  • przeznaczeniem – do prac wewnętrznych lub wewnętrznych i zewnętrznych;
  • zastosowaniem elektroniki – niektóre urządzenia są jej pozbawione, natomiast inne sterowane są przy pomocy zaawansowanego komputera śledzącego parametry pracy;
  • masą.

Dzięki temu bez trudu można wybrać sprzęt nadający się do konkretnej kategorii prac.

agregaty malarskie gdańsk

Niezawodne agregaty malarskie dla wydajniejszej pracy

Co wyróżnia agregaty malarskie Komatz? Dlaczego są tak wyjątkowe? Sekretem jest przede wszystkim ich precyzyjna konstrukcja. Niezwykle starannie zaprojektowana dysza pracuje w systemie airless – bez udziału powietrza i sprężarki. Zapewnia to m.in. możliwość bardzo równomiernego rozpylania farby. Tym samym efekty pracy są niezwykle estetyczne.

Budowa urządzenia umożliwia ponadto nakładanie emalii bardzo cienką warstwą, dzięki czemu zmniejsza jej zużycie. To z kolei przekłada się na realne oszczędności, które na pewno zauważysz! Niekapiąca końcówka i możliwość precyzyjnej kontroli strumienia sprawiają również, że malowanie wiąże się z mniejszym bałaganem. To coś, co doceni każdy odbiorca tego typu usług! Dodatkowym atutem jest również łatwość wykonania pracy – dzięki agregatom malowanie nawet dużych powierzchni jest znacznie mniej męczące. Wpływa to na komfort pracowników i pomaga realizować zamierzone zadania bez niepotrzebnych przestojów. To z kolej sprawia, że wydajność zespołu jest znacznie większa. Dzięki temu w tym samym czasie osiągniesz znacznie więcej! To korzyść zarówno dla Twojej firmy, jak i jej partnerów, kontrahentów i klientów.

Agregaty malarskie w Gdańsku i okolicach

Nasza firma zajmuje się dystrybucją agregatów malarskich, a także malarsko-szpachlarskich Komatz na terenie całego kraju. Proponujemy ponadto urządzenia do rozpylania pianki izolacyjnej PUR i rozmaite akcesoria. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszych punktach stacjonarnych. Dostęp do oferty możliwy jest również dla klientów z Gdańska i okolic. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia wymienionych poniżej sklepów. Uzyskasz w nich również szczegółowe informacje na temat naszego sprzętu oraz fachową poradę dotyczącą jego wyboru i użytkowania. Profesjonalna obsługa chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dystrybutorzy na terenie województwa pomorskiego

Gdzie na terenie województwa pomorskiego możesz nas znaleźć? Posiadamy dwa punkty dystrybucyjne, w których spotkasz się z kompleksową i przyjazną obsługą. Poniżej podajemy ich listę: Gdańsk, Gdynia: