Wypożyczalnia Wynajem agregatu gładzi Warszawa

Świadczymy wynajem agregatów malarskich i do gładzi gotowych oraz sypkich. Posługując się naszym sprzętem szybko i perfekcyjnie pomalujecie Państwo oraz zrobicie gładzie. Sprzęt wyposażony jest w dodatkowe przedłużki natryskowe.

Nie korzystaliście Państwo dotąd z agregatów malarskich lub do gładzi? Wypożyczając urządzenia w naszej firmie zostaniecie profesjonalnie przeszkoleni z ich obsługi. To naprawdę proste, więc nie ma powodów do obaw. Zapoznamy Państwa z techniką natrysku, czyszczenia i konserwacji sprzętu.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

Ponieważ wynajem agregatów natryskowych oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie z ich wykorzystaniem przebiegają niezwykle szybko i prosto. Samo urządzenie nie wymaga zbyt dużego zachodu w bieżącym serwisowaniu.

DLA NOWYCH KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Podczas pierwszego wynajmu maszyn prosimy o podanie nr NIP w celu sprawdzenia przez nas aktywności podmiotu firmowego.

Gdy zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu maszyn i wysłać do nas swojego pracownika, prosimy o okazanie firmowego upoważnienia do wynajmu/odbioru maszyny oraz wpłatę określonej kwoty kaucji.

DLA NOWYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Należy przedstawić dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem. Pobierana jest od Państwa kaucja w gotówce w zależności od rodzaju wynajmowanego sprzętu.

Przy najmie przez osobę fizyczną spoza woj. mazowieckiego wynajem możliwy wyłącznie po wpłaceniu kaucji stanowiącej równowartość wartości urządzenia (tymczasowy meldunek na ternie woj. mazowieckiego nie jest brany pod uwagę).

Sporym ułatwieniem dla wielu naszych Klientów jest możliwość składania rezerwacji na sprzęt telefonicznie. Osoba odbierająca sprzęt otrzymuje informacje na temat zasad posługiwania się nim i konserwacji.

Cennik wynajmu urządzeń dla lokalizacji Warszawa – TUTAJ