Dolnośląskie

Agregaty malarskie – Wrocław

W Komatz specjalizujemy się w urządzeniach do malowania ścian, sufitów oraz elewacji. Dlatego, jeśli chcesz kupić agregat malarski we Wrocławiu i okolicach, to odwiedź naszą firmę. Działamy na polskim rynku od wielu lat. W tym czasie rozwinęliśmy sieć wyspecjalizowanych sklepów. Stworzyliśmy ofertę adresowaną do podmiotów z branży budowlanej i remontowej. Nasz asortyment wyróżnia się trwałością i niezawodnością podczas bieżącego użytkowania. Sprzęt ma solidną konstrukcję, która pozwala zredukować ryzyko uszkodzeń, zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. To idealne rozwiązania dla fachowców, którym zależy na wygodzie oraz precyzji pracy.

Nie zwlekaj i zainwestuj w profesjonalizm już teraz!

Profesjonalne agregaty malarskie Komatz

Jesteśmy producentem dopracowanych, nowoczesnych agregatów malarskich. Dodatkowo możemy zaproponować inne maszyny służące do wykonywania prac związanych z:

  • malowaniem,
  • lakierowaniem,
  • gruntowaniem,
  • szpachlowaniem.

Nasza marka obejmuje również urządzenia przeznaczone do rozpylania pianki poliuretanowej PUR. Jest ona wykorzystywana do wykonywania nowoczesnych izolacji budynków. Z użyciem sprzętów Komatz można zrealizować bardzo wiele zadań, dbając jednocześnie o szybkość i dokładność ich przeprowadzenia.

Jeśli chcesz uzyskać pomoc eksperta przy wyborze np. agregatu malarskiego, to przyjdź do sklepu we Wrocławiu!

agregaty malarskie wrocław

Wygoda i ergonomia użytkowania

Oferowane urządzenia Komatz skonstruowane są z myślą o wygodzie realizacji prac wykończeniowych i remontowych. Znacząco przyspieszają pracę i sprawiają, że jest mniej męcząca fizycznie. Są ergonomiczne i ekonomiczne w eksploatacji – do działania nie potrzebują wiele energii, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zużycie materiałów.

Rozpylana za pomocą agregatu malarskiego warstwa farby, lakieru lub innej substancji jest:

• bardzo cienka, przez co tą samą ilością można pokryć większą powierzchnię niż zwykle,

• nanoszona o wiele szybciej niż w przypadku ręcznej aplikacji,

• równomiernie rozprowadzana na powierzchni roboczej.

Dopracowana technologia rozpylania bez udziału powietrza sprawia również, że farba rozprowadzana jest bardzo równomiernie. Oznacza to brak zacieków i innych defektów, które wiążą się niekiedy z użytkowaniem wałków i pędzli. Urządzenie do malowania nadaje się do pracy w każdych warunkach – zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Znalazł on wielu zadowolonych Użytkowników we Wrocławiu oraz innych miejscowościach na Dolnym Śląsku. Pamiętaj, że kupując u nas sprzęt, zyskujesz gwarancję producenta i obsługę serwisu na terenie całej Polski.

Oszczędniejsza i szybsza praca

Technologie wykorzystywane w agregatach malarskich Komatz wpływają na komfort użytkowania, ale pozwalają również zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nim możesz pracować wydajniej. W połączeniu ze zmniejszonym zużyciem materiałów zapewni to znacznie większe zyski przy każdym wykonywanym zadaniu. Przez to inwestycja w zakup urządzenia może się zwrócić naprawdę szybko!

Co ważne, praca z agregatem malarskim to korzyść nie tylko dla Ciebie, ale również dla klienta. Każde zadanie wykonane jest szybko, dokładnie i bardzo estetycznie. Któż nie cieszyłby się z takiego obrotu spraw? To dlatego urządzenia te stanowią idealny wybór dla każdego, kto chce pracować na renomę swojego biznesu i oferować klientom najwyższą jakość. To wybór, który na pewno się opłaci.

Agregaty malarskie najwyższej klasy – dostępność we Wrocławiu i okolicach

Prowadzisz biznes budowlany lub remontowy na Dolnym Śląsku? Jeśli chcesz uzupełnić swoje zasoby o nowoczesny agregat malarski lub inne podobne urządzenie, doskonale trafiłeś. Przedstawicielstwa marki Komatz znajdziesz bowiem m.in. we Wrocławiu i okolicach. Przyjdź do jednego z naszych punktów dystrybucyjnych i zapoznaj się z ofertą. Obejrzyj z bliska oferowany sprzęt i zapytaj wykwalifikowany personel o jego możliwości i parametry. Dowiedz się również więcej o atrakcyjnych opcjach finansowania – między innymi o leasingu. W ofercie sklepu znajdziesz ponadto akcesoria malarskie idealnie współpracujące z każdym agregatem Komatz.

Dystrybutorzy na terenie województwa dolnośląskiego

Gdzie na terenie województwa dolnośląskiego możesz nas znaleźć? Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, otworzyliśmy dwa punkty dystrybucyjne – w Głogowie i we Wrocławiu. Spotkasz się w nich z kompleksową i przyjazną obsługą kompetentnych doradców handlowych. Mają oni rozległą wiedzę na temat agregatów malarskich i mogą Cię przeszkolić w zakresie obsługi sprzętu.

Kupuj w Komatz i zyskaj na wiele sposobów

Wiemy, że w czasie eksploatacji maszyna do malowania z czasem wymaga serwisowania. Dlatego oferujemy Ci dostęp do sieci autoryzowanych warsztatów, w których możesz zlecić:

• okresowy przegląd,

• naprawę usterki,

• wymianę podzespołu itp.

Zależy nam na tym, aby sprzedawane przez Komatz produkty były zawsze gotowe do pracy. Dzięki temu

Twoja firma będzie mogła wywiązać się terminowo ze zlecenia. W ten sposób zyskasz pozytywną opinię wśród zleceniodawców i będziesz miał coraz większe grono Klientów. Zauważ, że kupując nowy agregat malarski we Wrocławiu lub Głogowie, wyraźnie podnosisz efektywność pracy. Dla Ciebie oznacza to skrócenie czasu potrzebnego na dane zlecenie, czyli oszczędność pieniędzy.

Podejmij rozsądną decyzję i zamów sprzęt do malowania dużych powierzchni w Komatz!

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy kontaktować się pod wskazanym numerem telefonu: (81) 471 40 42.

Szukasz agregatu i nie wiesz gdzie kupić? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sprawdź nasze agregaty i akcesoria malarskie: