Dolnośląskie

Agregaty malarskie – Wrocław

Zastanawiasz się, gdzie kupić agregaty malarskie we Wrocławiu i okolicach? Odpowiedź jest jedna – w Komatz. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu. Agregaty,  które możesz znaleźć w naszym asortymencie, wykazują dużą niezawodność podczas bieżącego użytkowania. Solidność ich konstrukcji pozwala na zredukowanie niebezpieczeństwa uszkodzeń, zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. To idealne rozwiązania dla fachowców, którym zależy na wygodzie oraz precyzji pracy. Nie zwlekaj i zainwestuj w profesjonalizm już teraz!

Profesjonalne agregaty malarskie Komatz

Firma Komatz to producent wyjątkowo dopracowanych, nowoczesnych maszyn służących do wykonywania prac związanych przede wszystkim z:

  • malowaniem,
  • lakierowaniem,
  • gruntowaniem,
  • szpachlowaniem.

Oferta marki obejmuje również urządzenia przeznaczone do rozpylania pianki poliuretanowej PUR, a więc wykonywania nowoczesnych izolacji budynków. Z użyciem sprzętów Komatz można zrealizować bardzo wiele zadań, dbając jednocześnie o szybkość i dokładność ich przeprowadzenia.

agregaty malarskie wrocław

Wygoda i ergonomia użytkowania

Oferowane agregaty malarskie i pozostałe urządzenia Komatz skonstruowane są z myślą o wygodzie realizacji prac wykończeniowych i remontowych. Znacząco przyspieszają pracę i sprawiają, że jest mniej męcząca fizycznie. Są ergonomiczne i ekonomiczne w eksploatacji – do działania nie potrzebują wiele energii, a jednocześnie pomagają zmniejszyć zużycie materiałów. Rozpylana za pomocą dyszy warstwa farby, lakieru lub innej substancji jest bardzo cienka, przez co tą samą ilością można pokryć większą powierzchnię niż zwykle. Urządzenie nadaje się do pracy w każdych warunkach – zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Dopracowana technologia rozpylania bez udziału powietrza sprawia również, że farba rozprowadzana jest bardzo równomiernie. Oznacza to brak zacieków i innych defektów, które wiążą się niekiedy z użytkowaniem wałków i pędzli.

Oszczędniejsza i szybsza praca

Technologie wykorzystywane w agregatach malarskich Komatz wpływają na komfort użytkowania, ale pozwalają również zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nim możesz pracować wydajniej. W połączeniu ze zmniejszonym zużyciem materiałów zapewni to znacznie większe zyski przy każdym wykonywanym zadaniu. Przez to inwestycja w zakup urządzenia może się zwrócić naprawdę szybko!

Co ważne, praca z agregatem malarskim to korzyść nie tylko dla Ciebie, ale również dla klienta. Każde zadanie wykonane jest szybko, dokładnie i bardzo estetycznie. Któż nie cieszyłby się z takiego obrotu spraw? To dlatego urządzenia te stanowią idealny wybór dla każdego, kto chce pracować na renomę swojego biznesu i oferować klientom najwyższą jakość. To wybór, który na pewno się opłaci.

Agregaty malarskie najwyższej klasy – dostępność we Wrocławiu i okolicach

Prowadzisz biznes budowlany lub remontowy na Dolnym Śląsku? Jeśli chcesz uzupełnić swoje zasoby o nowoczesny agregat malarski lub inne podobne urządzenie, doskonale trafiłeś. Przedstawicielstwa marki Komatz znajdziesz bowiem m.in. we Wrocławiu i okolicach. Przyjdź do jednego z naszych punktów dystrybucyjnych i zapoznaj się z ofertą. Obejrzyj z bliska oferowany sprzęt i zapytaj wykwalifikowany personel o jego możliwości i parametry. Dowiedz się również więcej o atrakcyjnych opcjach finansowania – między innymi o leasingu. W ofercie sklepu znajdziesz ponadto akcesoria malarskie idealnie współpracujące z każdym agregatem Komatz.

Dystrybutorzy na terenie województwa dolnośląskiego

Gdzie na terenie województwa dolnośląskiego możesz nas znaleźć? Posiadamy dwa punkty dystrybucyjne, w których spotkasz się z kompleksową i przyjazną obsługą. Poniżej podajemy ich listę: Wrocław, Głogów:

  • CENTRUM TECHNIKI NARZĘDZIOWEJ Sp. z o.o. sp. k.
    ul. Krakowska 141-155
    50-428 Wrocław

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy kontaktować się pod wskazanym numerem telefonu: (81) 471 40 42.

Szukasz agregatu i nie wiesz gdzie kupić? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sprawdź nasze agregaty i akcesoria malarskie: