Dlaczego miałbym wybrać agregat do piany PUR Komatz?

Mówiąc o zakupie maszyny do piany czy nawet i tym myśląc trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników jak np. przy zakupie samochodu do firmy.

Wielu z nas kieruje się ceną, inni jakością jeszcze inni tym co ma sąsiad lub powie żona 😉 ja wiem, że to nie wszystko. Warto wziąć pod uwagę wiele innych czynników jak wsparcie techniczne, gwarancje, serwis czy zwyczajne ludzkie podejście do klienta. Kupując maszynę za około 100 tysięcy liczymy że dostaniemy spokój w postaci serwisu, wsparcia telefonicznego czy profesjonalnego szkolenia.Komatz Hercules – Agregat do piany PUR

Przejdźmy więc do meritum czemu Komatz? Nie chcę się rozpisywać nad minusami innych firm nad ich brakami, wolę oprzeć się o fakty odnośnie naszych agregatów do piany. Ciężko byłoby też porównać maszyny pod względem wydajności lub rodzaju napędu, jeszcze dalej trzeba by było przyjąć jakieś kryterium do porównania, więc mniejsza o to, opiszę tylko co nas wyróżnia na tle konkurencji:

  1. Gwarancje nawet 5 lat na firmę!
  2. Jesteśmy firmą która ponad 10 lat sprzedaje profesjonalne urządzenia na Polskim rynku.
  3. Wysoko wydajność za rozsądną cenę.
  4. Szkolenie dwa dni.
  5. Serwis mobilny.
  6. Urządzenie zastępcze na czas naprawy.
  7. Części i akcesoria dostępne na magazynie w kraju.
  8. Wyśmienita kawa 🙂
  9. Podejście jak do partnera nie jak do klienta.
  10. Znamy się na naszej pracy.

Zachęcamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości. Chcesz wiedzieć więcej o agregatach do piany Grander lub Hercules zadzwoń lub napisz.