Agregat do gładzi

Agregaty do gładzi Komatz

Jak duża jest przewaga agregatów do gładzi nad ręczną szpachlą? Ich użycie różni się czasem, efektem i wydajnością pracy. Proces szpachlowania, podczas którego używamy szpachli, jest znacznie dłuższy niż w przypadku skorzystania z pomocy prezentowanego urządzenia. Jest to ważne, zwłaszcza gdy powierzchnia, którą mamy pokryć gładzią jest znaczna. Podczas męczącej fizycznie pracy nie trudno o pomyłkę. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezawaryjności, postaw na precyzję maszyny. Często nasz wysiłek nie jest proporcjonalny do efektów pracy. Zapomnij o tym i zwiększ swoją produktywność, dzięki agregatom do gładzi.

Agregaty idealne do nakładania gładzi szpachlowej

Agregaty hydrodynamiczne do nakładania gładzi szpachlowej mogą być dwufunkcyjne. Druga opcja pozwala na malowanie. Urządzenia hydrodynamiczne wyróżniają się tym, że nie potrzebują dodatkowego kompresora, ponieważ same wytwarzają ciśnienie za pomocą układu pompującego. Agregaty w Komatz są wyposażone w specjalne czujniki, które rejestrują wszelki spadek ciśnienia. Za sprawą użycia naszych agregatorów uzyskach efekt równomiernej powłoki. Nie zwlekaj i postaw na profesjonalizm już teraz!

Główne zalety urządzeń tej klasy:

  • Duża szybkość pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, pojedynczy pracownik może położyć nawet kilkaset metrów kwadratowych gładzi w ciągu jedno dnia roboczego.
  • Wytrzymałość urządzenia dzięki zastosowanym materiałom pozwala na użytkowanie urządzenia przez wiele lat.
  • Czystość i oszczędność. Kto choć raz miał możliwość korzystania z tego rodzaju sprzętu doskonale wie, jak czysta i przyjemna staje się taka praca.

Obsługa: