Agregat do gładzi

Agregaty do gładzi Komatz

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić agregaty do gładzi z Komatz? Najważniejszym argumentem przemawiającym za, jest podniesienie wydajności pracy. W praktyce oznacza to znaczne zwiększenie tempa nakładania masy szpachlowej na ścianę. Jest to ważne, zwłaszcza gdy powierzchnia, którą mamy pokryć gładzią jest znaczna i zależy Ci na czasie. Dodatkowo do wykonania zadania będziesz potrzebował mniej osób, a co za tym idzie, obniżysz koszty działalności. Zauważ, że oferowane przez nas maszyny do szpachlowania przeznaczone są także do farb różnego rodzaju. W związku z czym, do realizacji różnych zadań zatrudnisz to samo urządzenie. Poza tym podczas męczącej fizycznie pracy nietrudno o pomyłkę, a utrzymanie wysokiej efektywności i dokładności przez dłuższy okres jest niemal niemożliwe. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezawaryjności, to wybierz profesjonalny agregat. Zwiększ swoją produktywność, dzięki dwóm pistoletom i napędowi hydrodynamicznemu. Dzięki maszynie osiągniesz imponujące rezultaty szpachlowania przy minimum wysiłku. Jeszcze dziś zapytaj doradcę o urządzenie do tynkowania dopasowane do typu Twojej działalności!

Agregaty idealne do nakładania gładzi szpachlowej

W Komatz staramy się podążać za potrzebami Klientów. Dlatego oferujemy Im nowoczesny i wydajny sprzęt w przystępnej cenie. Nasze agregaty do nakładania gładzi szpachlowej mogą być dwufunkcyjne. Pierwsza możliwość to precyzyjne dozowanie szpachli. Druga opcja pozwala na malowanie farbami do wnętrz i elewacji. Maszyny do szpachlowania wyróżniają się tym, że nie potrzebują dodatkowego kompresora. Oznacza to, że same wytwarzają ciśnienie za pomocą układu pompującego. Każdy agregat do gładzi w Komatz ma na wyposażeniu w specjalne czujniki, które rejestrują wszelki spadek ciśnienia. Za sprawą użycia naszych agregatorów uzyskasz efekt równomiernej powłoki, która sprosta nawet najbardziej wyśrubowanym normom. Nie zwlekaj i postaw na profesjonalizm już teraz, zamiast tracić siły na ręczne szpachlowanie czy malowanie!

Jakie są zalety maszyny do szpachlowania?

Warto podkreślić, że produkowane przez nas maszyny do szpachlowania, są obliczone na ciężką pracę przez długi czas. Stąd pod wytrzymałą obudową znajduje się wytrzymały silnik bezszczotkowy, na który dajemy 5 lat gwarancji. Główne zalety maszyn tej klasy:
  • Duża szybkość pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych agregatów pojedynczy pracownik może położyć nawet kilkaset metrów kwadratowych gładzi w ciągu jedno dnia roboczego.
  • Wytrzymałość urządzenia dzięki zastosowanym materiałom pozwala na użytkowanie urządzenia przez wiele lat, bez pogorszenia jego wydajności czy funkcjonalności.
  • Czystość i oszczędność. Kto choć raz miał możliwość korzystania z tego rodzaju sprzętu, doskonale wie, jak czyste i przyjemne staje się dzięki nim proces nakładania tynków czy malowania.

Niezawodne maszyny do szpachlowania

Wykorzystując dostępny w tej ofercie agregat do gładzi, można ułatwić sobie pracę i znacząco poprawić jej efekty. Jako autoryzowany przedstawiciel australijskiej firmy Komatz oferujemy innowacyjne maszyny, który cechują się bardzo szerokim zastosowaniem. Ten jeden z najważniejszych producentów w branży od lat doskonali urządzenia do automatycznej aplikacji farb, tynków czy ociepleń. Maszyny do szpachlowania tej marki gwarantuje doskonałe parametry techniczne nanoszonej powłoki. Wykonanie gładzi na ścianach z wykorzystaniem metody natryskowej, pozwoli także na wydajniejsze gospodarowanie materiałem, a więc i spore oszczędności pieniędzy. Aplikacja przy pomocy pneumatycznego aparatu jest również dużo czystsza, co skraca czas potrzebny na wykonanie prac. Twoi Klienci z pewnością wyrażą zgodę na wykorzystanie tego rodzaju nowoczesnych maszyn i będą zadowoleni ze sprawnego i profesjonalnego wykonania zlecenia związanego z wykończeniem wnętrz.
Zapytaj o wycenę agregatu do szpachlowania!

Agregat do szpachlowania – równomierna aplikacja gładzi

W naszej ofercie znajdziesz wiele urządzeń, które powstały z myślą o branży remontowej i budowlanej. Jednymi z ciekawszych sprzętów są maszyny do szpachlowania. Gwarantują one doskonały efekt krycia różnych niedoskonałości na ścianach za pomocą natrysku. Metoda ta polega na równomiernym rozpraszaniu masy do tynkowania na bardzo drobne cząstki. Agregaty Komatz do gładzi łączą precyzyjne działanie dysz z mocą i ciśnieniem dostosowanym do pracy z tak gęstą substancją. Co ważne każda z naszych maszyn do szpachlowania, zawsze gwarantuje doskonałe, identyczne krycie przez cały czas nakładania masy tynkarskiej. Podobny efekt jest niemożliwy do osiągnięcia przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Urządzenia zapewniają również bezawaryjną pracę. Projektanci tej australijskiej firmy przygotowali konstrukcję agregatu do szpachlowania w taki sposób, aby gęsty materiał nie zapychał filtrów i dysz. Dzięki temu urządzenia Komatz do pracują ze stałą wydajnością. Pamiętaj, że ten nowoczesny sprzęt możesz u nas zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie. W każdym przypadku oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne związane z jego wyborem.
Jeśli tylko masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością na nie odpowiemy.

Gdzie można kupić agregat do aplikacji gładzi?

Działamy w branży budowlano- wykończeniowej od wielu lat i zależy nam na wysokiej jakości produkowanego sprzętu. Kolejnym, równie ważnym aspektem jest dostępność maszyn do szpachlowania na rynku. Właśnie dlatego sprzedajemy agregaty do gładzi w wielu miastach na terenie Polski. Dodatkowo zapewniamy wsparcie w postaci szkoleń oraz serwisu technicznego.
Dlatego, jeśli kupisz agregat do tynkowania w Komatz, możesz mieć pewność, że: • zyskasz trwałą i wydajną maszynę do szpachlowania, • doradca pomoże Ci w wyborze potrzebnych do pracy akcesoriów, • skrócisz czas realizacji zleceń i zwiększysz zyski firmy, • otrzymasz wiele pozytywnych opinii od Klientów. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, to umów się na spotkanie z dystrybutorem Komatz i zamów agregat do gładzi oraz malowania.
Model agregatu Dane techniczne Szczegóły          
agregat do szpachlowania GTech Ranger moc 2800 W/ 3,8 KM wydajność 6,20 L/min waga 69 kg Szczegóły
Udzielamy również pomocy dla: