Agregaty do gładzi - maszyny do szpachlowania

Agregaty do gładzi Komatz

Jak duża jest przewaga agregatów do gładzi nad ręczną szpachlą? Ich użycie różni się czasem, efektem i wydajnością pracy. Proces szpachlowania, podczas którego używamy szpachli, jest znacznie dłuższy niż w przypadku skorzystania z pomocy prezentowanego urządzenia. Jest to ważne, zwłaszcza gdy powierzchnia, którą mamy pokryć gładzią jest znaczna. Podczas męczącej fizycznie pracy nie trudno o pomyłkę. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezawaryjności, postaw na precyzję maszyny. Często nasz wysiłek nie jest proporcjonalny do efektów pracy. Zapomnij o tym i zwiększ swoją produktywność, dzięki agregatom do gładzi.

Agregaty idealne do nakładania gładzi szpachlowej

Agregaty hydrodynamiczne do nakładania gładzi szpachlowej mogą być dwufunkcyjne. Druga opcja pozwala na malowanie. Urządzenia hydrodynamiczne wyróżniają się tym, że nie potrzebują dodatkowego kompresora, ponieważ same wytwarzają ciśnienie za pomocą układu pompującego. Agregaty w Komatz są wyposażone w specjalne czujniki, które rejestrują wszelki spadek ciśnienia. Za sprawą użycia naszych agregatorów uzyskach efekt równomiernej powłoki. Nie zwlekaj i postaw na profesjonalizm już teraz!

Główne zalety urządzeń tej klasy:

  • Duża szybkość pracy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, pojedynczy pracownik może położyć nawet kilkaset metrów kwadratowych gładzi w ciągu jedno dnia roboczego.
  • Wytrzymałość urządzenia dzięki zastosowanym materiałom pozwala na użytkowanie urządzenia przez wiele lat.
  • Czystość i oszczędność. Kto choć raz miał możliwość korzystania z tego rodzaju sprzętu doskonale wie, jak czysta i przyjemna staje się taka praca.

Niezawodne maszyny do szpachlowania

Wykorzystując dostępny w tej ofercie agregat do szpachlowania, można ułatwić sobie pracę i znacząco poprawić jej efekty. Jako autoryzowany przedstawiciel australijskiej firmy Komatz oferujemy innowacyjny sprzęt, który cechuje się bardzo szerokim zastosowaniem. Ten jeden z najważniejszych producentów w branży od lat doskonali urządzenia do automatycznej aplikacji farb, tynków czy ociepleń. Maszyny do szpachlowania tej marki gwarantuje doskonałe parametry techniczne nanoszonej powłoki. Wykonanie gładzi na ścianach z wykorzystaniem metody natryskowej, pozwoli także na wydajniejsze gospodarowanie materiałem. Aplikacja przy pomocy pneumatycznego aparatu jest również dużo czystsza, co skraca czas potrzebny na wykonanie prac. Twoi klienci na pewno będą zadowoleni ze sprawnego i profesjonalnego wykonania zlecenia związanego z wykończeniem wnętrz.

Agregat do szpachlowania – równomierna aplikacja gładzi

Te nowoczesne maszyny do szpachlowania gwarantują doskonały efekt krycia różnych niedoskonałości. Metoda natryskowa realizowana z użyciem odpowiedniego sprzętu opiera się na rozpraszaniu masy szpachlowej na bardzo drobne cząstki, co powoduje ich równomierne rozprowadzenie na powierzchni. Agregaty Komatz do gładzi łączą precyzyjne działanie dysz z mocą i ciśnieniem dostosowanym do pracy z tak gęstą substancją. 
 
Co ważne każda z maszyn ułatwiających szpachlowanie, które są dostępne w naszej ofercie, zawsze gwarantuje doskonałe, identyczne krycie przez cały czas nakładania masy tynkarskiej. Projektanci tej australijskiej firmy przygotowali konstrukcję agregatu w taki sposób, aby gęsty materiał nie zapychał filtrów i dysz. Dzięki temu urządzenia Komatz  do gładzi pracują ze stałą wydajnością. Pamiętaj, że ten nowoczesny sprzęt możesz u nas zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne związane z jego wyborem. Jeśli tylko masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością na nie odpowiemy.
 Model agregatuDane techniczneSzczegóły          
agregat do szpachlowaniaGTech Rangermoc 2800 W/ 3,8 KM
wydajność 6,20 L/min
waga 69 kg
Szczegóły