Agregat hydrodynamiczny

Firma Komatz Polska oferuje pełen asortyment urządzeń do natrysku hydrodynamicznego (AIRLESS) pozwalającego na stosowanie większości płynnych nawierzchni dostępnych na rynku budowlanym.

Zastosowanie agregatów hydrodynamicznych
Profesjonalny agregat hydrodynamiczny (bezpowietrzny), służy do nanoszenia różnorodnych farb lateksowych, chlorokauczukowych i alkidowych, jak również bejc, lakierów poliuretanowych i innych powłok nieściernych.

Agregat hydrodynamiczny stosuje się do malowania powierzchni: ścian, sufitów, ogrodzeń, dachów. Agregaty hydrodynamiczne są niezwykle efektywne w trakcie malowania – cechuje je wysoka wydajność, a co za tym idzie znaczne skrócenie czasu pracy.

Wydajność agregatów hydrodynamicznych:
Dzięki takiemu agregatowi pojedyncza sosoba jest w stanie pomalować nawet kilkaset metrów kwadratowych powierzchni w ciągu jednego dnia. To jedna z najszększych zalet agregatów hydrodynamicznych. Inwestycja w sprzęt przynosi bardzo wyraźne oszczędności w roboczogodzinach. Pozwala na przyjęcie większych zleceń i wykonać je w krótszym czasie a dzięki automatyzacji uzyskuje się powtarzalność. Powierzchnie są równe i wysokiej jakości zarówno na początku pracy jak i pod koniec dnia, mimo naturalnego zmęczenia pacownika.

Trwałość agregatów:
Oferowane agregaty są przystosowane do wielogodzinnej a nawet zmianowej pracy. Wykorzystane do budowy agregatów hydrodynamicznych materiały muszą być najwyższej jakości dzięki czemu praca urządzenia nie zmienia się przez wiele lat eksploatacji a elementy zużywalne można wymieniać.