Agregaty malarsko-szpachlarskie

Agregaty do szpachlowania i malowania

Oferujemy Państwu wydajne oraz łatwe w obsłudze agregaty szpachlarsko-malarskie Komatz, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnego szpachlowania ścian. Metoda tradycyjna jest bardzo pracochłonna i pochłania zarówno wiele kosztów pracowniczych, jak i materiałowych.

Agregat do gładzi i malowania

Agregaty szpachlarskie idealne nadają się do firm remontowo-budowlanych, gdzie szybkość, precyzja i wygoda są niezwykle istotne. Zautomatyzowane działanie w znaczący sposób ułatwia pracę ekipy remontowej, zwiększając jej wydajność, co pozwala zaoszczędzić czas i skupić się na kolejnych zadaniach i zleceniach. Agregaty malarsko-szpachlarskie, dzięki swojej wielofunkcyjności, mogą służyć również do malowania powierzchni ściennych i innych.

Inne zalety oferowanych urządzeń:

 • Są lekkie, dzięki czemu ręka pracownika męczy się dużo wolniej.
 • Dzięki nim zostaje zachowana jednolita struktura malowania – nie powstają żadne rysy jak w przypadku tradycyjnego malowania.
 • Wysoka wydajność w połączeniu z dużym zasięgiem zapewnia możliwość wykonywania prac szybko i precyzyjnie.
 • Trwałość urządzenia, dzięki zastosowaniu w produkcji najwyższej jakości materiałów i odpowiedniemu zabezpieczeniu ich.

Agregaty do szpachlowania i malowania firmy Komatz

Wszystkie agregaty szpachlarsko-malarskie Komatz cechuje wysoka jakość wykonania, która przejawia się również w cichej pracy, zastosowaniu czujników ciśnienia i łatwym sterowaniu. Każde urządzenie podlega gwarancji, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, że w razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem, będziecie mieli możliwość skorzystania z fachowej obsługi serwisowej.

Agregaty malarsko-szpachlarskie

Podstawową zaletą tego typu urządzeń jest ich podwójne zastosowanie. Agregaty malarsko-szpachlarskie Komatz to wysokiej jakości sprzęt do aplikacji gładzi lub farby na ścianach i sufitach, który wykorzystuje skuteczną metodę natryskową. Uniwersalny charakter tej maszyny sprawia, że bez zmiany dyszy można użyć jej zarówno do tynkowania, jak i pomalowania całego wnętrza. Nasze urządzenia do malowania i szpachlowania nie tylko ułatwiają pracę, ale także przyspieszają ją i gwarantują uzyskanie doskonałych efektów. Wystarczy np. po zakończeniu prac szpachlarskich umyć dyszę i wyczyścić filtry. Następnie elementy te można z powodzeniem wykorzystać m.in. do nakładania takich farb, jak:

 • akrylowe,
 • emulsje wodne i rozpuszczalnikowe o średniej gęstości,
 • podkładowe i impregnaty,
 • chlorokauczukowe, olejne i ftalowe,
 • lateksowe,
 • poliwinylowe i uretany,
 • dyspersyjne,
 • elewacyjne średnie i ciężkie,
 • antykorozyjne lekkie i średnie.

Tak duża rozpiętość rodzajów farb, które mogą natryskiwać te nowoczesne agregaty malarsko-szpachlarskie Komatz, bierze się z zastosowania w nich innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W efekcie maszyna ta doskonale poradzi sobie z praktycznie każdą substancją, niezależnie od jej gęstości. Duża moc urządzenia hydrodynamicznego potrafi rozbić je na nanocząsteczki, dzięki czemu niezależnie od konsystencji można mieć pewność, że przygotowana z wykorzystaniem tego agregatu powłoka zawsze będzie idealnie równa. Oczywiście wykorzystanie metody natryskowej to także oszczędność czasu, a więc i pieniędzy. Zapraszamy do składania zamówień.

agregaty malarsko szpachlarskie

Udzielamy również pomocy dla: